MENU

FILAR Nieruchomości

Gdynia / Śródmieście

 • Numer Oferty: DFI-MS-1016
 • Powierzchnia: 78.0 m² 
 • Ilość pokoi: 2 
 • Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe
 • Rodzaj: apartamentowiec
 • Balkon: jest
 • Piętro: 7p
 • Winda: jest
 • Cena 1 395 000 zł (17 884,62 zł / m²)
 • Kontakt
 • więcej szczegółów

LOKALIZACJA:
Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwukrotnie przewyższa pobliską Kamienną Górę i dominuje nad okoliczną zabudową, zapewnia wyjątkowe widoki na Zatokę Gdańską, Półwysep Helski, Sopot, Gdańsk oraz wzgórza morenowe. Budynek sąsiaduje z ulubionymi miejscami spotkań mieszkańców Gdyni, takimi jak: Skwer Kościuszki, bulwar Nadmorski, Teatr Muzyczny, dyskotekami, klubami i wystawami czy tętniącym życiem Śródmieściem. Pozwala to jego mieszkańcom cieszyć się bliskością morza, rozległej przestrzeni, jak również korzystać z atrakcji nowoczesnego i dynamicznego miasta. Doskonale rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu liczne sklepy (CH Batory), placówki oświatowe, kościoły, szpital, banki, Poczta Głowna oraz zmodernizowana sieć połączeń komunikacyjnych, przystanki autobusowe i trolejbusowe, stacja SKM czy Dworzec Gdynia Główna. Jest to idealne miejsce dla osób niezależnych i nowoczesnych.

BUDYNEK:
Autorem projektu Sea Towers jest znana wiedeńska pracownia architektoniczna, a jego realizację powierzono renomowanym wykonawcom o międzynarodowym doświadczeniu. Jest to pierwszy najwyższy budynek mieszkalny w północnej Polsce. Dolne kondygnacje przeznaczono na zaplecze techniczne i parkingowe obiektu, a w wyodrębnionej strefie także na usługi, handel i rekreację. Powyżej strefy komercyjnej zaprojektowano komfortowe apartamenty mieszkalne o znakomitych walorach widokowych i korzystnym usytuowaniu względem stron świata. Dzięki otwartym, przeszklonym przestrzeniom i dbałości o detale, architektura Sea Towers tworzy atmosferę luksusu i wygody. Sprawną komunikację pomiędzy piętrami zapewni siedem cichych szybkobieżnych wind, zjeżdżających do poziomu garażu. Obiekt jest wyposażony w całodobową portiernię, a o spokój mieszkańców dbają zintegrowane systemy alarmowe, monitoring i wideofony w każdym apartamencie.

NIERUCHOMOŚĆ:
Dwupokojowy, nowoczesny apartament znajduję się na trzecim piętrze (VII kondygnacji) budynku Sea Towers. Mieszkanie jest niezwykle gustownie urządzone, z dbałością o najmniejsze detale, tak by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego, przyszłego właściciela. Apartament składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. W wyposażeniu jest klimatyzacja, zintegrowany system alarmowy oraz wideodomofon, panic button. Apartament wykończony z materiałów najwyższej jakości, wszystkie okna drewniane, na podłogach merbau.

OPŁATY;
Cena sprzedaży: 1 395 000 zł.
Opłaty administracyjne: ok. 16 zł/m 2 .
Miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne.Zapraszamy na prezentacje.


SZYBKI KONTAKT: + 48 608 502 333

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo